Rin \ Len Kagamine (Act2) (CV02)

Rin \ Len Kagamine (Act2)
90.0% (1)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: unisex
Datum vydání: 18.07.2008
Vývojáři: Crypton Future Media
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Asami Shimoda
Počet zobrazení: 359 x

Charakteristika

Informace o vzniku Rin a Lena Kagamine naleznete v popisu jejich předchozí verze.

Dne 12.6.2008 Crypton Future Media vydala oznámení, že hodlá vypustit aktualizované vydání Rin a Lena pod doplňujícím názvem ‘Act2‘, který má být uveden na trh na počátku července 2008. Crypton se také omluvila za horší kvalitu původních vocaloidů Rin a Lena, kteří byli už více jak půl roku v prodeji. Crypton ve svém oznámení vysvětlila, že s vydáním dvojice Kagamiových spěchali po úspěchu Hatsune Miku a následně slíbili, že vydáním kvalitnější verze své chyby napraví. Prvotní verze byla v prodeji od dubna 2007 a od prvního vydání až do vydání Act2 nebyla dvojice Kagamiových nijak modifikována
Nová verze má vyřešit problémy s původní voicebankou. Tyto problémy ovlivnili schopnost vocaloidů jasně zpívat. Díky tomu byla databáze při modifikaci pozměněna, aby se vzory voicebanky dalo lépe manipulovat a současně Crypton intenzivně pracovala na vylepšení hlasu. ACT2 byl vydán jakožto samostatná instalace současně existující s původní verzí softwaru. Během vývoje dvojice Kagamiových Act2 Crypton vložila čas i do změny smlouvy pro koncové uživatele.

Uživatelé, kteří si zakoupili starou verzi Rin a Len Kagamine, dostali rozšiřující disk zdarma. 18. června 2008 byla vydána beta verze Act2 na oficiálním blogu společnosti a 18. července byla vydána oficiální verze Act2. Původní verze tohoto softwaru byla následně stažena z prodeje samotnou Crypton Future Media.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Uživatel Hodnocení Datum
jouki911.10.2014

Ukázková videa