Kamui Gackpo (Gackpoid)

Kamui Gackpo
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: mužské
Datum vydání: 31.07.2008
Vývojáři: Internet Co., Ltd.
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Camui Gackt
Počet zobrazení: 335 x

Charakteristika

Kamui Gakupo(神威 がくぽ), (nebo Camui Gackpo) je japonský mužský Vocaloid vyvíjený a distribuovaný Internet Co., Ltd. jako Gakupoid (がくっぽいど), který byl původně vydán v červenci 2008 na VOCALOID2 engienu. Později byla vydána i voicebanka pod VOCALOID3 engienem. Hlas mu propůjčil japonský zpěvák Gackt.
Jméno 'Gakupo' je založeno na výslovnosti jména 'Gackt', stejně tak i 'Gackpoid'. 'poid' na konci jména je zkrácenina výrazu 'jako Vocaloid'. V důsledku toho, jde tedy celé jméno přeložit jako 'Gackt jako Vocaloid'.
Nicméně hláskování jeho jména se mohou lišit. Například na webových stránkách Karen-T se jeho jméno často vyskytuje ve tvaru 'Camui Gackpo'.

Popis vzhledu

Avatar softwaru navrhnul ilustrátor Kentaro Miura (三浦健太郎 Miura Kentaro). Poznámkou u všech Vocaloidů od Crypton Future Media bylo, že každý z Vocaloidů měl být zasazen do cyber stylu, který by co nejvíce 'splynul' s naším každodenním životem. Internet co., Ltd ale vypracovala své vlastní vize vycházející z popularity Vocaloidů.

Gackpo je celkově stylizován do samurajské estetiky. Vocaloid je oblečen v Jinbaori, což je druh kimona, který byl používán jako bojový kabátec s částmi japonského brnění. Coučástí jeho výstroje je i katana, která je také známa pod názvem 'hudební katana, Miburi' (楽刀・美振 / Gakutou Miburi). Meč existuje především proto, že producenti chtěli odkázat na hudební nástroj a zároveň nebyly žádné námitky pro použití zbraně.

Při návrhu Gackpo, výrobci informovali o tom, že chtěli, aby vocaloid vzhledově vypadal jako Gackt a jeho oblečení aby zahrnovalo kombinaci kybernetiky a tradičního japonského oblečení. Barvy byly zvoleny tak, aby se odlišoval od ostatních Vocaloidů.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa