SF-A2 Miki

SF-A2 Miki
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: ženské
Datum vydání: 04.12.2009
Vývojáři: AH-Software
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Miki Furukawa
Počet zobrazení: 306 x

Charakteristika

SF-A2 kódové označení miki (SF-A2 開発コード miki) je další z řady japonských Vocaloidů vyvinutý a distribuovaný společností AH-Software CO Ltd., který byl uveden na trh v prosinci 2009 pod VOCALOID2 engienem. Hlasjí propůjčila japonská zpěvačka Miki Furukawa (フルカワミキ / 古川 美季; Furukawa Miki).
Často se název zkracuje na 'SF-A2 miki'. Kódové jméno 'miki' pochází od její poskytovatelky voicebanky Miki Furukawa. V japonštině 'codename' nebo také 'vývojový kód' se překládá jako 'kaihatsu koudo'. Význam části 'SF-A2' v názvu nebyl nikdy zveřejněn.

Popis vzhledu

Její design byl vskutku jedinečný mezi Vocaloidy. SF-A2 miki neodkazovala na žádné hudební nástroje založené na YAMAHA a celkový design vypadá mnohem více kyberneticky než u ostatních Vocaloidů.
Podle informací zveřejněných v roce 2012 z redesignu. Miki byla navržena tak, aby vypadala jako by byla vyrobena z anorganického materiálu a byla rozčleněna podobně jako android. Její tělo bylo navrženo tak, aby vypadala jako dítě, ale zároveň aby celkový vzhled připomínal mladou dospívající dívku. Její nezrale vypadající tělo jí umožňuje zobrazit se na scéně mladší, než doopravdy je, podobně jako Miku a Rin.

SF-A2 Miki byla vydána ve stejný den jako Kaai Yuki a Hiyama Kiyoteru.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa