Miku Hatsune Append

Miku Hatsune Append
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: ženské
Datum vydání: 30.04.2010
Vývojáři: Crypton Future Media
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Saki Fujita
Počet zobrazení: 357 x

Charakteristika

Dalším projektem Crypton zahrnující Miku začal na Valentýna 2009. Dne 1. 8. 2009 byly potvrzeny první dvě rozšíření 'CV01-dark-ProtoTYPEβ' a 'CV01-vivid-ProtoTYPEβ'. Později byly navrženy názvy rozšíření 'dark', 'soft', 'vivid' a 'very_small'.

Hatsune Miku VOCALOID2 původní voicebanka a rozšířená voicebanka byly prodávány samostatně. Voicebanky pro Hatsune Miku rozšíření byly odlišné od původního vydání. Všem novým voicebankám propůjčila hlas Saki Fujita (stejně jako původní voicebance Hatsune Miku). Oficiální názvy rozšiřujících voicebank jsou SOFT, SWEET, DARK, VIVID, SOLID a LIGHT. Crypton oznámilo, že nové rozšiřující disky (doplňující disky podobné anglickým rozšiřujícím datadiskům), si budou moci uživatelé doinstalovat pouze k originální (původní) verzi Hatsune Miku. Cena kompletního rozšiřujícího balíku se pohybuje něco málo pod původní cenou softwaru Hatsune Miku VOCALOID2.

Zatímco oznámení o nových rozšířeních bylo uvedeno na druhé narozeniny Miku, uvedení na trh se uživatelé dočkaly až s více než půl ročním zpožděním. Jednotlivé verze voicebanky obsažených v rozšiřujícím balíku jsou určeny k zachycení nálad, které se promítají v hlase.

Přes prvotní úspěchy původního softwaru Miku, se její rozšíření už tolik neprodávalo. Po vydání rozšíření sourozenců Kagamiových, obě veze, jak Rin a Len Kagamine, tak i jejich rozšíření zapříčinilo propad rozšíření Miku až na 6. pozici v nejprodávanějším software od Crypton Future Media. I když se Miku opět brzy vrátila na vrchol, její rozšíření již nikdy nedosáhlo stejné úrovně popularity jako původní voicebanka.

Popis vzhledu

Na obalu od rozšiřujícího softwaru můžeme také vidět, že barva vlasů je mnohem více zelená, než v původní verzi a oblečení se změnilo na mnohem pestřejší a barevnější schéma.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa