Lily

Lily
60.0% (1)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: ženské
Datum vydání: 25.08.2010
Vývojáři: Avex Management, Internet Co., Ltd.
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Yuri Masuda
Počet zobrazení: 339 x

Charakteristika

Lily (リリィ) je japonský Vocaloid vyvíjený a distribuovaný Internet Co., Ltd., ve spolupráci s Avex Management Co., Ltd a YAMAHA Corporation. Na trh byla vypuštěna v srpnu 2010 pod VOCALOID2 engienem. Hned po vydáním VOCALOID2 verze začal vývoj pro VOCALOID3 engien pod označením V3 Lily. Hlas Lily propůjčila japonská zpěvačka Yuri Masuda (益田 祐里; Masuda Yuri).

Lily představuje anime-osobnost zpěvačky Yuri, nebo avatar pro anim.o.v.e.

Lily je jedním z mála Vocaloidů na kterých nepracovali čistě jen Crypton Future Media. V rámci svého marketingu byly vyrobeny i dvě figurky. Tímto, se Lily stala prvním INTERNET Co.,Ltd Vocaloidem který vydal své osobní figurky.

Brzké spekulace o tom jak, Lily dospěla ke svému křestnímu jménu, dospěly k faktu, že jméno je odvozeno od jména poskytovatelky hlasu Yuri Masuda, jako 'jurij' což doslova znamená 'lilie'.

Lily se původně objevila na obálce CD 'anim.o.v.e 01' zveřejněné 19. srpna 2009 před oznámením jejího vývoje jakožto Vocaloida. Lily byla představena pod označením 'Kódové jméno: Lily' v DTM časopise vydaného v květnu 2010. Zdrojový hlas poskytla zpěvačka z m.o.v.e, Yuri Masuda. Myšlenka vývoje Vocaloida založeného na hlase Yuri se objevila po té, co se jeden ze členů skupiny stal uživatelem VOCALOID softwaru. Proto ilustrace Vocaloida Lily byla použita na albu Anim.o.v.e zatímco voicebanka byla ve vývoji.

Dvě oficiální ukázky 'SUPER SONIC DANCE Lily Ver. With G' a 'Gamble Rumble Lily Ver With G' byly oficiálně zveřejněny a v obou se vystupuje i Camui Gackpo. Obě ukázky 'SUPER SONIC DANCE' i 'Gamble Rumble' jsou zveřejněny skupinou m.o.v.e.

Internet Co., Ltd. je distributor a taktéž zajišťovatel podpory pro uživatele. Tuto informaci také oznámil t-kimura (Takashi Kimura), jeden ze členů a nyní i jako producent m.o.v.e na svém Twitteru.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Uživatel Hodnocení Datum
Capturka610.01.2019

Ukázková videa