Ryuto (Gachapoid)

Ryuto
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: mužské
Datum vydání: 08.10.2010
Vývojáři: Internet Co., Ltd.
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Kuniko Amemiya
Počet zobrazení: 329 x

Charakteristika

Ryūto (リュウト) je japonský Vocaloid vyvíjený a distribuovaný Internet Co., Ltd. jako Gachapoid (ガチャッポイド). Na trhu se objevil začátkem října 2010 pod VOCALOID2 engienem. Později v roce 2014 byla vydána aktualizace pro VOCALOID3 engien. Poskytovatelem hlasu je japonská hlasová herečka Kuniko Amemiya (邦子雨宮; Kuniko Amemiya).

Na Nico Nico Douga Live Event '2010 Summer: Egao no Chikara event' 26. srpna 2010 Yamaha, Fuji TV Kids a Internet Co.,Ltd oznámili, že vydají nový hlasový balíček pro VOCALOID2 simulační software. Jméno softwaru je 'Gachapoid' a je založeno na názvu postavy 'Gachapin', což je oblíbená japonská televizní postava vystupující v programu pro děti Hirake! Ponkikki na stanici Fuji TV. Přípona na konci názvu ‘poid‘ má znamenat zkratku pro 'jako Vocaloid'. Celý název softwaru lze tedy přeložit jako 'Gachapin- jako Vocaloid'.

Gachapoid je pouze VOCALOID s VOCALOID2 vokály a s další hlasovou softwarovou podporou. Gachapoid má přístup k engienu VOCALOID-flex a používá jej ve spojení se softwarem 'V-Talk'. V-Talk umožňuje použít Gachapoida novým způsobem a otevření nové metody jemné úpravy pro změnu hlasových výsledků. Tímto se Gachapoid stává prvním komerčním Vocaloidem, který má přístup přímo do svého engienu.

Popis vzhledu

Vzhled je volně založen na Gachpoidově vlastním vzhledu. V potaz jsou brány také aspekty 'Yamaha XG' midi zvukové karty.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa