Iroha Nekomura

Iroha Nekomura
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: ženské
Datum vydání: 22.10.2010
Vývojáři: AH-Software
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Počet zobrazení: 357 x

Charakteristika

Nekomura Iroha (猫村いろは) je japonský Vocaloid vyvinutý a distribuovaný AH-Software Co. Ltd. a na trhu se poprvé objevil v říjnu 2010 pod VOCALOID2 engienem. Poskytovatelelka hlasu nebyla nikdy odhalena.

'Iroha' je stará japonská varianta ‘ABC‘ (jak je vidět ve staré japonské iroha básni) a 'I, Ro, Ha' což znamená 'A(La), B(Si), C(Do)' ze sedmi notové stupnice. 'Nekomura', její příjmení znamená 'Kočičí vesnice'.

Iroha je kanonický 'Kittyler', někoho, kdo zbožňuje postavu Sanrio Hello Kitty. Iroha se připojila k Hello Kitty na Issho! Project na začátku srpna 2010. Dle jejího oficiálního profilu Hello Kitty na Issho! stránce, jeví velký zájem o Hello Kitty a chce se stát 'platinovou Kitty'. Také byl přiložen příběh o tom, jak se stala Kittlerem.

Popis vzhledu

Avatar ilustroval okama, japonský manga umělec a ilustrátor.

Reproduktory ohraničující její ruce se nazývají Dynamic-Phonon Busters. Druhá sada reproduktorů se nazývá Chorus-speakers. Každý z druhé sady reproduktorů se za ní pohybuje a podporuje ji. Plovoucí mikrofon sbírá hlas a Announce Booth na její hlavě, funguje jako zesilovač, který rozděluje zvuk do tří tříd pro reproduktory, podle rozsahů zvukové frekvence pro: výškové reproduktory, reproduktory pro střední rozsah a basové reproduktory.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa