Rin \ Len Kagamine Append

Rin \ Len Kagamine Append
0.0% (0)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: unisex
Datum vydání: 27.12.2010
Vývojáři: Crypton Future Media
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Asami Shimoda
Počet zobrazení: 427 x

Charakteristika

Informace o vzniku Rin a Lena Kagamine naleznete v popisu jejich předchozí verze.

Po dokončení rozšíření Miku Hatsune Append, se začalo intenzivně pracovat na rozšíření pro Rin a Lena Kagamine.
17. srpna 2010 byly zahájeny práce na prvním rozšíření Rin 'Sweet'. Dále 18.srpan bylo oznámeno dokončení prací na rozšíření alfa verze Len Append a za pomoci Kagamine fanoušků by mělo v následujících týdnech proběhnout testování. 20. srpna začaly práce na 'Len_soft' vokálech.
V té době ještě nebylo rozhodnuto, zda jedna z verzí Lena skončí jako 'Power' nebo jako 'Solid'. Proto během ledna 2010 začalo nahrávání nových vokálů metodou pokus omyl.
Vývoj Rin 'Power' přešel do beta verze. Týden na to se začalo s kontrolou Len 'Moody' alfa vokálů.
Práce následně pokračovaly na dvou rozšířeních Lena ‘Power‘ a 'Moody'. V té době byla verze Rin 'Sweet' stále ještě v testovací alfa verzi.

O ceně a způsobu vydání ještě nebylo v této fázi plně rozhodnuto a stávalo se čím dál tím více předmětem mnoha diskusí.

Během září 2010 bylo rozšíření Lena upraveno kvůli problémům se samohláskami. Rin 'Power' byla taktéž upravena, aby se dosáhlo rovnováhy a podobného výsledku jako u Miku Append 'Solid'. Wat uvedl, že Rin 'Sweet' má disponovat jemným hlasem a Len 'Serious' by měl být spíše jako mužskou verzí Miku Append 'Dark'.
U Lenových vokálů došlo k poměrně velkým změnám oproti Act1 a Act2.

Dne 1. října byla vytvořena krátká dema Len 'Power' beta, pro kontrolu výšky a tónu hlasu. Taktéž bylo připraveno demo Rin a Lena 'Power'. Po úplném představení Rin 'Sweet' byla hlášena dokonalost na 70%, i když přesnost vokálů je stále ještě nedostačující. U Rin 'Tired' rozšíření se uvažovalo nad přejmenováním na 'Warm' pro své všestranné hřejivé pocity. Později bylo oficiálně oznámeno, že 2 rozšíření se přejmenují (Tired na Warm, Moody na Cold).

16. listopadu, Wat onámil další rozšíření Len Append 'Cold'. Ten byl navržen pro náladovou hudbu.

Všechna rozšířená byla oficiálně vydána 27. prosince 2010 a celkový počet vydaných voicebank je 6. Každý z dvojice Kagamiových má 3 nové rozšíření. Rozšíření Rin Append jsou Power, Warm, Sweet a rozšíření Len Append jsou Power, Cold a Serious.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Dílo doposud nikdo neohodnotil

Ukázková videa