Azuki Masaoka

Azuki Masaoka
100.0% (1)
Generace: Vocaloid 2
Pohlaví: ženské
Datum vydání: ??.??.2013
Vývojáři: Sega
Země původu: Japonsko
Jazyk: japonština
Vzor hlasu: Yuka Ōtsubo
Počet zobrazení: 340 x

Charakteristika

Masaoka Azuki (正岡小豆) je hlavní postavou v projektu Project 575.
Azuk nejprve vystupovala po boku Matcha ve hře Utayomi 575, iOS aplikaci, která představila její Vocaloidí voicebanku vypustěnou 26. července 2013.
V jejím dalším vystoupení v 575 Utakumi, na PS Vita hře vydané 23. ledna 2014, je použita její voicebanka přímo ke zpěvu ve hře.
Azuki se má také objevit v anime GO! GO! 575! Taktéž je plánovaná i manga a novela.

Jméno Masaoka Azuki odkazuje na jistý druh fazole vyznačující se červeným zbarvením, čímž je odkazováno na její celkové barevné schéma a barvu vlasů.

Popis vzhledu

Výška: 154cm

Její narozeniny jsou stanoveny na 11. června a její krevní skupinou je O. Azuki je popisována jako veselá a pozitivní dívka, na rozdíl od Matcha. Její pocity jsou velmi otevřené a má tendenci nejprve jednat a až potom teprve myslet.

Ilustraci avataru Azuki provedl Hino Kazaki, tak aby obsahoval prvky moe stylu. Azuki je vyobrazena jako školačka s červenými vlasy, které má svázané do drdolu, doplněné exotickou květinou. Kvůli pozadí ve hře je vyobrazena spíše v neformálním nebo školním oblečení.

V Go! Go! 575! je vyobrazena jako hrozně zapomnětlivý, ale výstřední člověk. Je také velmi laskavá, přemrštěná a podle Matchových slov, častou ukazuje až přehnané projevy náklonnosti. Azuki má také velký strach z draků, takže kdykoliv se nějaký objeví, bude se nejspíš skrývat za Matcha.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Uživatel Hodnocení Datum
Kirin-Quilin1007.12.2015

Ukázková videa