SeeU

SeeU
100.0% (1)
Generace: Vocaloid 3
Pohlaví: ženské
Datum vydání: 21.10.2011
Doplňující informace o vydání: 16.12.2011 v Japonsku
Vývojáři: SBS Artech
Země původu: Korea
Jazyk: korejština, japonština
Vzor hlasu: Kim Dahee
Počet zobrazení: 341 x

Charakteristika

SeeU (시유) je korejský Vocaloid vyvinutý a distribuovaný od SBS Artech Co,. Ltd. SeeU se najihokorejském trhu poprvé objevila v říjnu 2011. V japonsku a zbytku světa se objevila až během prosince 2011. Hlas jí propůjčila korejská zpěvačka Dahee Kim, členka K-Pop skupiny GLAM. Dahee nahrála jak korejskou, tak i japonskou hlasovou banku, proto i SeeU dokáže zpívat v obou jazycích.

Jméno SeeU je v korejštině zapsáno jako '시유' (Siyu) a v japonštině jako 'シユ' (Shiyu). Během rozhovoru s SBS Artech, manažer Hyo Eun Kim uvedl, že jméno SeeU přišlo na mysl po zhlédnutí filmu Avatar (2009). Ve filmu zazněla věta 'I see you', která se stala inspirací pro jméno 'SeeU'. Podle SBS, je toto pouze jedno z několika významů jejího jména.

Popis vzhledu

Věk: 17
Výška: 159cm
Váha: 44.5kg

Seeu byla vytvořena do moe stylu a je zaměřena na obecný Vocaloid Otaku fandom. SBS uvedla, že SeeU byla vytvořena jako roztomilá a živá, ale zároveň i tajemná 17-letá dívka. Její oblečení bylo navrženo jako školní uniforma.
Oficiální ilustraci a design vytvořil KKUEM.

Její kočičí uši/nekomimi jsou ve skutečnosti reproduktory a podle ilustrátora jsou dokonce i odnímatelné. Stuha kolem krku je pak CD přehrávač. Zvukové vlny se rozsvěcují na obdélnících na botách a na horní části kostýmu (na hrudníku). K dispozici je i tlačítko pauza v zadní části šatů, tlačítko napájení na stuze kolem krku a tlačítko ON je jedno z tlačítek na přední straně kostýmu. Během virtuálního rozhovoru s SeeU vedeného SBS, SeeU odhalila velikost svých šatů jako XXS.

Moje hodnocení

Pro hodnocení se musíš přihlásit!

Hodnocení ostatních uživatelů

Uživatel Hodnocení Datum
Emma621009.04.2016

Ukázková videa